Výsledky halového turnaje – Luhačovice 17. 3. 2024

V neděli dne 17.3.2024 proběhl poslední ze série halových turnajů pořádaných Okresním fotbalovým svazem ve Zlíně, a to ve sportovní hale Radostova v Luhačovicích. Na turnaji opět startovalo 10 přihlášených družstev z našeho OFS Zlín.

Tento turnaj se hrál ve fantastické atmosféře diváků, i přes krásné počasí si do haly našlo cestu mnoho nadšenců, kteří po celý den fandili mladým začínajícím fotbalistům.

Ve finále se střetla družstva Vizovic a Hvozdné, která vyhrála své základní skupiny. Ve velmi vyrovnaném finalovém utkání nakonec zvítězili mladí fotbalisté z Hvozdné 1:0, a tím se stali i celkovými vítězi turnaje.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Jan Maršovský z Hvozdné a nejlepším brankářem Martin Fojtů za Slavičína.

Tímto bychom chtěli na závěr zimních halových turnajů poděkovat podporovatelům, a to konkrétně panu senátoru Tomáši Goláňovi, firmě VITAR s.r.o. ve Zlíně a v neposlední řadě všem zúčastněným družstvům.

Dále pak celé komisi mládeže OFS Zlín – konkrétně Petru Garajovi, Dušanu Krajčovičovi, Michalu Hlavovi a Rosťovi Poláchovi, kteří zabezpečovali všech 8 turnajů v zimním období.

Informujeme oddíly, že i v příští zimní sezoně budou turnaje pokračovat, a to konkrétně v půli listopadu 2024.