4.kolo                        
2017724A1A0401 SK Zlín - Rokytnice 		PÁ  6.10.2017 15:30 UT Paseky, ÚZ 6/2017-18    

 7.kolo                      
2017724A1A0704 Štípa - Kostelec 		SO  4.11.2017 13:00 ÚZ 10/2017-18   

 8.kolo                       
2017724A1A0801 SK Zlín - Luhačovice B 		NE  24.9.2017 15:30 UT Paseky   
2017724A1A0802 Návojná - Dolní Lhota 		NE  24.9.2017 15:30  
2017724A1A0803 Nedašova Lhota - Rokytnice 	NE  24.9.2017 15:30  
2017724A1A0804 Kostelec - Mladcová B 		NE  24.9.2017 15:30  
2017724A1A0805 Pozlovice - Štípa 		NE  24.9.2017 15:30   
2017724A1A0806 Bylnice - Újezd 			NE  24.9.2017 15:30  
2017724A1A0807 Mysločovice A - Poteč 		NE  24.9.2017 15:30
   
 9.kolo                      
2017724A1A0901 Poteč - SK Zlín 			NE  1.10.2017 15:00   
2017724A1A0902 Újezd - Mysločovice A 		NE  1.10.2017 15:00   
2017724A1A0903 Štípa - Bylnice 			NE  1.10.2017 15:00  
2017724A1A0904 Mladcová B - Pozlovice 		SO  30.9.2017 15:00 ÚZ 2/2017-18 
2017724A1A0905 Rokytnice - Kostelec 		NE  1.10.2017 15:00 Nařízení STK   
2017724A1A0906 Dolní Lhota - Nedašova Lhota 	SO  30.9.2017 15:00  
2017724A1A0907 Luhačovice B - Návojná 		SO  30.9.2017 13:30
  
10.kolo                       
2017724A1A1001 SK Zlín - Návojná 		NE  8.10.2017 15:00 UT Paseky    
2017724A1A1002 Nedašova Lhota - Luhačovice B 	NE  8.10.2017 15:00   
2017724A1A1003 Kostelec - Dolní Lhota 		NE  8.10.2017 15:00  
2017724A1A1004 Pozlovice - Rokytnice 		NE  8.10.2017 15:00  
2017724A1A1005 Bylnice - Mladcová B 		NE  8.10.2017 15:00   
2017724A1A1006 Mysločovice A - Štípa 		NE  8.10.2017 15:00   
2017724A1A1007 Poteč - Újezd 			NE  8.10.2017 15:00
  
11.kolo                        
2017724A1A1101 Újezd - SK Zlín 			NE 15.10.2017 15:00   
2017724A1A1102 Štípa - Poteč 			NE 15.10.2017 15:00   
2017724A1A1103 Mladcová B - Mysločovice A 	SO 14.10.2017 15:00 ÚZ 2/2017-18   
2017724A1A1104 Rokytnice - Bylnice 		NE 15.10.2017 15:00 Nařízení STK  
2017724A1A1105 Dolní Lhota - Pozlovice 		SO 14.10.2017 15:00   
2017724A1A1106 Luhačovice B - Kostelec 		SO 14.10.2017 13:30  
2017724A1A1107 Návojná - Nedašova Lhota 	NE 15.10.2017 15:00
  
12.kolo                      
2017724A1A1201 SK Zlín - Nedašova Lhota 	NE 22.10.2017 14:30 UT Paseky   
2017724A1A1202 Kostelec - Návojná 		NE 22.10.2017 14:30   
2017724A1A1203 Pozlovice - Luhačovice B 	NE 22.10.2017 14:30  
2017724A1A1204 Bylnice - Dolní Lhota 		NE 22.10.2017 14:30  
2017724A1A1205 Mysločovice A - Rokytnice 	NE 22.10.2017 14:30  
2017724A1A1206 Poteč - Mladcová B 		NE 22.10.2017 14:30   
2017724A1A1207 Újezd - Štípa 			NE 22.10.2017 14:30
  
13.kolo                      
2017724A1A1301 Štípa - SK Zlín 			NE 29.10.2017 14:30  
2017724A1A1302 Mladcová B - Újezd 		NE 29.10.2017 14:30 ÚZ 2/2017-18   
2017724A1A1303 Rokytnice - Poteč 		NE 29.10.2017 14:30 Nařízení STK  
2017724A1A1304 Dolní Lhota - Mysločovice A 	SO 28.10.2017 14:30  
2017724A1A1305 Luhačovice B - Bylnice 		SO 28.10.2017 13:30  
2017724A1A1306 Návojná - Pozlovice 		NE 29.10.2017 14:30  
2017724A1A1307 Nedašova Lhota - Kostelec 	NE 29.10.2017 14:30