Rozlosování - 2018/2019
 2.kolo  								
2018724A2B0201	Velký Ořechov - Biskupice	SO	 11.8.2018 10:00 ÚZ 2/2018-19		
2018724A2B0202	Petrůvka - Rokytnice		NE	 12.8.2018 16:00		
2018724A2B0203	Štítná n/Vl. B - Nedašov B	SO	 11.8.2018 17:00 ÚZ 1/2018-19		
2018724A2B0204	Rudimov - Dolní Lhota		NE	 12.8.2018 17:00		
2018724A2B0205	Bohuslavice n/Vl. - Hvozdná	NE	 12.8.2018 14:00		
2018724A2B0206	Vysoké Pole - Bratřejov		NE	 12.8.2018 16:30		
2018724A2B0207	Drnovice - Šanov		NE	 12.8.2018 14:00 ÚZ 1/2018-19
		
 3.kolo  								
2018724A2B0301	Šanov - Velký Ořechov		NE	 19.8.2018 17:00		
2018724A2B0302	Bratřejov - Drnovice		NE	 19.8.2018 17:00		
2018724A2B0303	Hvozdná - Vysoké Pole		SO	 18.8.2018 17:00		
2018724A2B0304	Dolní Lhota - Bohuslavice n/Vl.	SO	 18.8.2018 17:00		
2018724A2B0305	Nedašov B - Rudimov		SO	 18.8.2018 17:00		
2018724A2B0306	Rokytnice - Štítná n/Vl. B	NE	 19.8.2018 15:30		
2018724A2B0307	Biskupice - Petrůvka		NE	 19.8.2018 17:00
		
 4.kolo  							
2018724A2B0401	Velký Ořechov - Petrůvka	PÁ	 24.8.2018 18:00 ÚZ 2/2018-19		
2018724A2B0402	Štítná n/Vl. B - Biskupice	NE	 26.8.2018 16:30		
2018724A2B0403	Rudimov - Rokytnice		NE	 26.8.2018 16:30		
2018724A2B0404	Bohuslavice n/Vl. - Nedašov B	NE	 26.8.2018 14:00		
2018724A2B0405	Vysoké Pole - Dolní Lhota	NE	 26.8.2018 16:30		
2018724A2B0406	Drnovice - Hvozdná		SO	 25.8.2018 16:30		
2018724A2B0407	Šanov - Bratřejov		NE	 26.8.2018 16:30
		
 5.kolo  								
2018724A2B0501	Bratřejov - Velký Ořechov	NE	  2.9.2018 16:30		
2018724A2B0502	Hvozdná - Šanov			SO	  1.9.2018 16:30		
2018724A2B0503	Dolní Lhota - Drnovice		NE	  2.9.2018 14:00 Drnovice, změna pořadatelství, ÚZ 1/2018-19		
2018724A2B0504	Nedašov B - Vysoké Pole		NE	  2.9.2018 16:30 Vysoké Pole, změna pořadatelství, ÚZ 1/2018-19		
2018724A2B0505	Rokytnice - Bohuslavice n/Vl.	NE	  2.9.2018 15:30			
2018724A2B0506	Biskupice - Rudimov		NE	  2.9.2018 16:30		
2018724A2B0507	Petrůvka - Štítná n/Vl. B	NE	  2.9.2018 16:00
		
 6.kolo  							
2018724A2B0601	Velký Ořechov - Štítná n/Vl. B	NE	  9.9.2018 16:00		
2018724A2B0602	Rudimov - Petrůvka		NE	  9.9.2018 16:00		
2018724A2B0603	Bohuslavice n/Vl. - Biskupice	NE	  9.9.2018 14:00		
2018724A2B0604	Vysoké Pole - Rokytnice		NE	  9.9.2018 16:00		
2018724A2B0605	Drnovice - Nedašov B		SO	  8.9.2018 16:00		
2018724A2B0606	Šanov - Dolní Lhota		NE	  9.9.2018 16:00		
2018724A2B0607	Bratřejov - Hvozdná		NE	  9.9.2018 16:00
		
 7.kolo  							
2018724A2B0701	Hvozdná - Velký Ořechov		SO	 15.9.2018 16:00		
2018724A2B0702	Dolní Lhota - Bratřejov		SO	 15.9.2018 16:00		
2018724A2B0703	Nedašov B - Šanov		SO	 15.9.2018 16:00		
2018724A2B0704	Rokytnice - Drnovice		NE	 16.9.2018 15:30		
2018724A2B0705	Biskupice - Vysoké Pole		NE	 16.9.2018 16:00		
2018724A2B0706	Petrůvka - Bohuslavice n/Vl.	NE	 16.9.2018 16:00		
2018724A2B0707	Štítná n/Vl. B - Rudimov	NE	 16.9.2018 16:00
		
 8.kolo 							
2018724A2B0801	Velký Ořechov - Rudimov		NE	 23.9.2018 15:30		
2018724A2B0802	Bohusl. n/Vl. - Štítná n/Vl. B	NE	 23.9.2018 14:00		
2018724A2B0803	Vysoké Pole - Petrůvka		NE	 23.9.2018 15:30		
2018724A2B0804	Drnovice - Biskupice		SO	 22.9.2018 15:30		
2018724A2B0805	Šanov - Rokytnice		NE	 23.9.2018 15:30		
2018724A2B0806	Bratřejov - Nedašov B		NE	 23.9.2018 15:30		
2018724A2B0807	Hvozdná - Dolní Lhota		SO	 22.9.2018 15:30
		
 9.kolo  							
2018724A2B0901	Dolní Lhota - Velký Ořechov	SO	 29.9.2018 15:30		
2018724A2B0902	Nedašov B - Hvozdná		SO	 29.9.2018 15:30		
2018724A2B0903	Rokytnice - Bratřejov		NE	 30.9.2018 15:30		
2018724A2B0904	Biskupice - Šanov		NE	 30.9.2018 15:30		
2018724A2B0905	Petrůvka - Drnovice		NE	 30.9.2018 15:30		
2018724A2B0906	Štítná n/Vl. B - Vysoké Pole	NE	 30.9.2018 15:30		
2018724A2B0907	Rudimov - Bohuslavice n/Vl.	NE	 30.9.2018 15:30
		
10. kolo  							
2018724A2B1001	Velký Ořechov - Bohusl. n/Vl.	NE	 7.10.2018 15:00		
2018724A2B1002	Vysoké Pole - Rudimov		NE	 7.10.2018 15:00		
2018724A2B1003	Drnovice - Štítná n/Vl. B	SO	 6.10.2018 15:00		
2018724A2B1004	Šanov - Petrůvka		NE	 7.10.2018 15:00		
2018724A2B1005	Bratřejov - Biskupice		NE	 7.10.2018 15:00		
2018724A2B1006	Hvozdná - Rokytnice		SO	 6.10.2018 15:00		
2018724A2B1007	Dolní Lhota - Nedašov B		SO	 6.10.2018 15:00
		
11. kolo  								
2018724A2B1101	Nedašov B - Velký Ořechov	SO	13.10.2018 15:00		
2018724A2B1102	Rokytnice - Dolní Lhota		NE	14.10.2018 15:00		
2018724A2B1103	Biskupice - Hvozdná		NE	14.10.2018 15:00		
2018724A2B1104	Petrůvka - Bratřejov		NE	14.10.2018 15:00		
2018724A2B1105	Štítná n/Vl. B - Šanov		NE	14.10.2018 15:00		
2018724A2B1106	Rudimov - Drnovice		NE	14.10.2018 15:00		
2018724A2B1107	Bohuslav. n/Vl. - Vysoké Pole	NE	14.10.2018 14:00
		
12. kolo  								
2018724A2B1201	Velký Ořechov - Vysoké Pole	NE	21.10.2018 15:00		
2018724A2B1202	Drnovice - Bohuslavice n/Vl.	SO	20.10.2018 15:00		
2018724A2B1203	Šanov - Rudimov			NE	21.10.2018 15:00		
2018724A2B1204	Bratřejov - Štítná n/Vl. B	SO	20.10.2018 14:00 ÚZ 1/2018-19		
2018724A2B1205	Hvozdná - Petrůvka		NE	21.10.2018 15:00 Petrůvka, změna pořadatelství, ÚZ 4/2018-19		
2018724A2B1206	Dolní Lhota - Biskupice		SO	20.10.2018 15:00		
2018724A2B1207	Nedašov B - Rokytnice		SO	20.10.2018 15:00
		
13. kolo  							
2018724A2B1301	Rokytnice - Velký Ořechov	NE	28.10.2018 14:30		
2018724A2B1302	Biskupice - Nedašov B		NE	28.10.2018 14:30		
2018724A2B1303	Petrůvka - Dolní Lhota		NE	28.10.2018 14:30		
2018724A2B1304	Štítná n/Vl. B - Hvozdná	NE	28.10.2018 14:30		
2018724A2B1305	Rudimov - Bratřejov		NE	28.10.2018 14:30		
2018724A2B1306	Bohuslavice n/Vl. - Šanov	NE	28.10.2018 14:00		
2018724A2B1307	Vysoké Pole - Drnovice		NE	28.10.2018 14:30
		
 1.kolo 							
2018724A2B0101	Drnovice - Velký Ořechov	SO	 3.11.2018 14:30		
2018724A2B0102	Šanov - Vysoké Pole		NE	 4.11.2018 14:30		
2018724A2B0103	Bratřejov - Bohuslavice n/Vl.	NE	 4.11.2018 14:30		
2018724A2B0104	Hvozdná - Rudimov		SO	 3.11.2018 14:30		
2018724A2B0105	Dolní Lhota - Štítná n/Vl. B	SO	 3.11.2018 14:30		
2018724A2B0106	Nedašov B - Petrůvka		SO	 3.11.2018 14:30		
2018724A2B0107	Rokytnice - Biskupice		NE	 4.11.2018 14:30